Ayakkabı Dolabı Kokusu İçin Kesin Çözüm

Ayakkabı dolabı kokusu için ne yapılmalı? Ayakkabı dolabında ayakkabı kokusuna doğal yollardan nasıl çözüm bulunabilir? Portmanto kokusu için kesin çözüm

Ayakkabı dolabı kokusu nasıl geçer? Bazada ya da farklı alanlarda saklanan ayakkabılar için koku rahatsız edici olur.

Ayakkabı Dolabı Kokusuna Son

Peki, bu rahatsız edici kokunun ortadan kalkması nasıl olacak? Ayakkabı dolabı kokusu nasıl geçer? İşte sizin için sorunuzun yanıtını veriyoruz. Kokunun geçmesi için olması gereken alacağınız önlemler. En kısa süre içinde kokunun ortadan kalkması destekleniyor olacak.

Malzemeler;

·         Makas

·         Raptiye

·         Karton parçası

·         Limon yağı

·         Küçük boy kavanoz

·         Kavanozun içini dolduracak kadar karbonat

1. Aşama

Verilen malzemeleri temin ettikten sonra, koku savar için aşama aşama uygulamaları yapmanız yeterli olacaktır. Malzemelerin temin edilmesinin ardından ilk aşama karbonatı kavanozun içine doldurmak oluyor. Kavanozun içine konan karbonatın üzerine 5 ile 6 damla arasında limon yağı damlatmanız yeterli olacaktır.

2. Aşama

Limon damlattıktan sonra ikinci aşamaya geçebilirsiniz. Bu aşamada yapmanız gereken kavanozun kapağına uygun bir karton kesmek. Bunun için önce o alanı kartonun üzerine koyun ve çizin. Çizdikten sonra ise tam çizime uygun şekilde kesin. Tamamen kapanmasına özen göstererek çizim ve kesim aşamasını tamamlamanız önemlidir.

3. Aşama

Kavanoz kapının olduğu alana koyun. Ardından kapağın ortasını sadece kenarları kalacak şeklide kesitin. Kartonu da arasına koyun. Kartonu çeşitli yerlerinden delmeniz isteniyor. Raptiye yardımı ile kartonun yerleştirilmesinden sonra direkt olarak o alanda delikler açabilirsiniz. Açacağınız delikler hava almayı sağlayacak şekilde olması yeterlidir.

4. Aşama

Ayakkabı kokusu savar için son aşama, ayakkabılarınızın en çok bulunduğu alana bu ürünü koymak olacak. Hemen siz de bu alana koyarak, kokuyu almasını sağlayabilirsiniz. Delikli olan kısım üste gelecek şekilde hareket ederek hemen o alandan limon ve karbonatın kokuyu çekmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle rahatsız edici olan deri kokusunu en iyi şekilde içine çekecek ve sizin bu şeklide bir sorununuzun olmamasını sağlayacak.

Sunulan önerileri değerlendirmeniz halinde, sorun yaşamadan ayakkabılık kokusu nasıl giderilir sorusunun yanıtına göre hareket ederek çözüm sağlayabilirsiniz. Sunulan öneriler sayesinde, sorun yaşamadan aşamaları tamamlayarak siz de koku sorununu ortadan kaldırın. Seçim tamamen sizin. Uygulayabilirsiniz.

Ayakkabı dolabı kokusu sorunu yaşayanlar için pratik olarak evde hazırlayabileceğiniz çözümü konuda belirttik. Yine evinizde Ahşap Parke Temizliği Nasıl Yapılır? konusu ile parke temizliğinin nasıl yapılacağını inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku