Azar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2013 yılında Hyperconnect şirketi tarafından yayımlanan Azar uygulaması; birbirini tanımayan karışık kullanıcıların sadece kaydırma yaparak anlık görüntülü konuşabildikleri bir iletişim uygulamasıdır. Bu yazımızda ise Azar müşteri hizmetleri telefon numarası ve Azar uygulamasının destek ekibine ulaşabileceğiniz tüm Azar iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

190’ı aşkın ülkede aktif olarak faaliyet gösteren Azar’ın Android ve iOS uygulama marketlerinde toplam indirilme sayısı 400 milyonu geçmiştir. Dünyanın en çok kullanılan sohbet uygulamalarından birisi olan Azar’da canlı yayın özellikleri gibi pek çok etkileşimde bulunabileceğiniz özellikler de yer almaktadır.

Azar Hakkında

Azar kullanıcıları aylık belirli bir ücret karşılığında premium özelliklere sahip olacak şekilde hesaplarını yükseltebilmektedir. Bu yükseltme sayesinde eşleşmek istediği kişileri dilediği gibi seçebilir; böylece aradığı partnere kolay yolla ulaşabilmektedir.

Azar Müşteri Hizmetleri

Azar uygulamasının kullanımı ve Azar premium üyeliklerin satın alınması ile ilgili zaman zaman problemler çıkabilmektedir. Tam bu noktada kullanıcılar Azar uygulamasının destek ekibine ulaşmak için Azar müşteri hizmetleri iletişim numarası araması yapmaktadırlar, ancak Azar çağrı merkezi henüz Türkiye için kurulmamıştır.

Azar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz Azar çağrı merkezi kurulmamıştır.

Azar ile ilgili yaşadığınız problemi aşağıda yer alan Azar yardım merkezi üzerinden iletişim formunu kullanarak bildirebilir; hali hazırda konu başlığı şeklinde yayınlanan Azar yardım başlıkları sayesinde de sorununuzun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Azar İletişim Mail Adresi
https://help.azarlive.com/hc/tr

Azar Yardım Merkezi
https://help.azarlive.com/hc/tr

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Martı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusu da ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
5 Yorumlar
 1. Semih diyor

  Ben azarda taş aldım kartımdan para kesildi ama taşı vermediler gerğinin yapılmasını istiyorum

 2. Ali balta diyor

  8.99 kuruş luk taş satın alma işlemi yaptım taş gelmedi ayrıca benim kartımdan 74.99 kuruş daha kesildi paramın iyadesini istiyorum aksi takdirde mahkemeye verecem saygılar

 3. Abdurrahim Atlı diyor

  Hata 900 veriyor hiç bir şekilde giremiyorum

 4. Abdurrahim Atlı diyor

  Hata 900 verio

 5. Hüseyin Güneş diyor

  Bir kez taş aldım birdahaki alışımda kart bilgilerimi kabul etmiyor bu konu hakkında bilgi alabilir miyim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku