Bankaların Açılış Saatleri

Türkiye de bulunan bankaların açılış ve kapanış saatleri genellikle aynıdır, bankalar insanlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla disiplinli bir şekilde hareket etmek zorundadırlar. Bu yüzden her banka açılış ve kapanış saatlerine uyar. Bazı bankaların açılış ve kapanış saatleri birbirinden farklı olsa da hizmet değerleri aynıdır.

Ziraat Bankası Açılış Saatleri

Ziraat bankası Türkiye’nin kökleşmiş bankaları arasında yer almaktadır. Gerek Türkiye’de olsun gerekse yurt dışında olsun hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Ayrıca çalışma saatleri dışında ATM lerden yararlanarak ve internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Çalışma saatleri: ziraat bankasının çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Bu saatler içerisinde gerekli bütün işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca bankamıza 444 00 00 müşteri numarası ile de ulaşarak gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Garanti Bankasının Açılış Saatleri

Türkiye’nin önde gelen bankaları haline gelen Garanti Bankası müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için açılış ve kapanış saatlerine dikkat eden bir bankadır. Garanti bankasının çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Ayrıca öğle arası da 12.30 ile 13.30 arasında yapılmaktadır.

İş Bankasının Açılış Saatleri

Türkiye’nin ilk bankası olan İş Bankası gerek hizmet kalitesi ile gerekse de disiplinli çalışma saatleri ile ön planda tutulan bir bankadır. İş Bankasının genel olarak çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasındadır. Ancak bazı havalimanlarında ve alışveriş merkezlerinde bu saatler farklıdır.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku