Bershka Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1998 yılının Nisan ayında İspanya’nın Arteixo kentinte kurulan Bershka; gençlere yönelik giyim ve aksesuar ürünlerinin üretimini ve satışını yapan bir giyim firmasıdır. Bu yazımızda ise sizlere Bershka müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası ve müşteri temsilcisi ile görüşebileceğiniz tüm Bersha iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Bershka Hakkında

Dünyanın en büyük giyim grubu Inditex grubunda olan Bershka; Pull and Bear gibi daha çok gençlere yönelik ürünlerin tasarımını ve üretimini üstlenir. Dünya çapında neredeyse her ülkede mağazası bulunan Bershka’nın toplamda 1000’i aşkın aktif faaliyet gösteren mağazası bulunmaktadır. Mağazalarının yanında internet üzerinden de hizmet sunar.

Son 10 yıldır Türkiye’de de faaliyet gösteren Bershka’nın ülkemiz genelinde toplam 24 farklı mağazası bulunmaktadır.

Bershka Müşteri Hizmetleri

Bershka internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde bir takım ödeme veya teslimat problemleri yaşanabilmektedir. Ya da Bershka mağazalarından yapılan alışverişlerde bir takım problemlerle karşılaşılabilmektedir. Bu tür sorunların hızla çözüme kavuşması için Bershka 444 lü çağrı merkezi numarası kurulmuştur. Ancak 0850 li olarak değişmiştir. Bershka müşteri temsilcisi aracılığıyla probleminizi detaylı bir şekilde yetkililere bildirebilir; çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Bershka müşteri hizmetleri hafta içi yani Pazartesi Cuma arası saat 8:30’dan 00:00’a, haftasonu ise sadece Cumartesi günü saat 10:00’dan 22:00’ye kadar hizmet vermektedir.

Bershka Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
08502825006
00800 44882885

Ayrıca Bershka canlı destek üzerinden de sorununuzu bildirebilirsiniz.

Bershka Canlı Destek
https://www.bershka.com/tr/

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Pull And Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusu da ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku