Bigo Live Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2015 yılında Bigo Technology Pte. Ltd şirketi tarafından kullanıma sunulan Bigo Live uygulamasında kullanıcılar diledikleri gibi canlı yayınlar yapabilmekte ve hali hazırda olan canlı yayınlara katılarak hoş vakit geçirebilmektedirler. Bu içeriğimizde sizlere Bigo Live müşteri hizmetleri telefon numarası ve Bigo Live destek ekibine ulaşabileceğiniz tüm Bigo Live iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Bigo Live Nedir?

Bigo Live bugün; 150’den fazla ülkede aktif kullanıcıya hitap etmesinin yanında toplamda 200 milyondan fazla kez indirildi. Bigo Live uygulamasında sadece canlı yayın özelliği değil; tıpkı WhatsApp’ta olduğu gibi istediğiniz biriyle sesli & görüntülü görüşme yapabilir; sesli sohbet odalarında vakit geçirebilirsiniz.

Bigo Live Müşteri Hizmetleri

Bigo Live uygulamasında uygulama içi satın alım yapan veya uygulama kullanımı esnasında zaman zaman kullanıcılar problemler yaşayabilmektedir. Bigo Live çağrı merkezi henüz kurulmamıştır. Ancak aşağıda yer alan Bigo Live WhatsApp hattı üzerinden sorunlarınızı bildirebilir, destek isteyebilirsiniz.

Bigo Live Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
+90 545 481 52 51 (WhatsApp)

Bigo Live WhatsApp Hattı Numarası
+90 545 481 52 51

Bigo Live İletişim Mail Adresi
Maalesef mevcut değildir.

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Azar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusu da ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku