En Popüler ve En İyi 10 Online Oyun | Mobil ve PC

Online oyun kategorisinde yer alan en iyi ve en popüler 10 oyunu, hem mobil hem de pc için yaptığımız listede sizin için paylaşıyoruz. Çevrimiçi oyunlar oynamayı sevenler en iyi 10 online oyun seçeneklerinden birçoğunu bilir ama bir tanesine odaklanır.

En iyi 10 online oyun yıllardır bilgisayar ve telefondan çevrimiçi oyunlar oynamayı sevenler için fırsata dönüşüyor. Her zaman sevilen ve bazıları spora dönüşen bu oyunlardan hangisini daha çok seviyorsunuz?

Apex Legends

 FPS türünün öncülerinden olan bu çevrimiçi oyun en sevilenler arasında kısa sürede yer almayı başardı. Oyunun en güzel özelliği, ölen takım arkadaşlarınızı yeniden oyuna sokabilmek.

Fornite

Battle Royale çeşitlerinin temsilcilerinden olan Fronite, markaya dönüştü. Ünlü kişiler bile oyuna dahil olarak birçok kullanıcıya kıyak geçti.

PUBG

Herhalde oynamayan yoktur. Çünkü hala türünün en çok oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Tek, iki ya da dört kişilik takımlar halinde oynanabiliyor.

LOL

eSPOR olayının babası olan LOL sürekli güncellenen popüler oyunlar arasında dikkat çekiyor. Hala en beğenilen online oyunlar arasında yer alıyor.

GTA

Yıllara meydan okuyan konsol oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle ergenlerin vazgeçilmez oyunları arasında bulunuyor.

Clash Royale

Mobil oyunlar arasında yer alan bu strateji oyunu en çok indirilen ve yüksek hasılata sahip olan oyun çeşitlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Call of Duty

Her platformda oynanabilen mobil oyunlar arasında yer alan Call of Duty, oyunculara iki farklı oynama şekli sunuyor. Mobil sürümü de olduğu gibi bilgisayar üzerinde de oynanabilen oyun son derece popüler.

Valorant

LOL sonrası yeni dönemde çıkan bu oyun birinci şahıs kamerasından oynanıyor. Online olarak oynanan oyunlar arasında en popülerden biri olarak dikkat çekiyor.

Fall Guys

En hızlı yükselen oyunlar arasında yer alan bu oyun Twitch platformunda çok sık tercih ediliyor. Mobil oyun önerisi isteyenler genelde bunu deniyor.

Dying Light

Harran kentinde geçen bu oyun birçok kişinin ilgisini çekiyor. Online zombi ve ceset oyunlarını sevenler için iyi bir alternatif olmasıyla dikkat çekiyor. Özellikle çatılarda koşup atlamayı sevenler için son derece ideal.

En iyi 10 online oyun listemizde yer en popüler online oynanabilen oyunlar listemizi beğendiyseniz Zeka Geliştirici Oyuncaklar (Her Yaş İçin) konumuzu da beğenebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku