Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

21.yüzyılın en çok kullanılan sosyal medya ağı Facebook, 2004 yılında hizmete açıldığında sadece Harvard Üniversitesi öğrencilerine yönelik hizmet veriyordu. Daha sonra kapsamını Boston genelindeki okullara ve ardından ABD geneline yayılmayı başardı. Bu yazımızda ise Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası ve diğer Facebook iletişim bilgilerinden detaylı olarak bahsedeceğiz. 11 Eylül 2006 yılında ise yaş sınırlaması olmadan, tüm e-posta adreslerine ve dolayısıyla da tüm internet kullanıcılarına açık bir sosyal ağ haline geldi. Harvard Üniversite’sinde eğitim gören Mark Zuckerberg tarafından geliştirilen sosyal ağ platformu, günümüzün en fazla ziyaret edilen web siteleri arasında yer alıyor.

Facebook Hakkında

Facebook, dünya genelindeki 1 milyar 350 milyon kullanıcıya sahiptir. Ücretsiz üye olunabilen sosyal platformda, şirket gelirleri afiş, reklam ve sponsor gruplarından geliyor. Uluslararası kapsamda hizmet verirken, 70 farklı dil desteğine sahiptir. Facebook müşteri hizmetleri numarası bulunmasa da “Destek” sayfasıyla her türlü konuda kullanıcı yardımı sağlıyor.

Facebook platformu ilk olarak Mark Zuckerberg tarafından 2004 yılında kurulmuştur. İnsanların genel olarak tanıdığı başka insanlarla iletişim kurmasını ve bununla birlikte bilgi alışverişi yapmasını sağlayan bir sosyal medya platformudur. İlk olarak Harvard Üniversitesi öğrencileri için kurulan bu platform daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alarak iki ay içerisinde tüm okulları kapsar hale geldi.

Üyeler ilk başlarda okullarının e-posta adresleri ile kayıt yapıyorlardı. Daha sonra liseler ve kimi büyük şirketlerde bu sosyal medya platformunu kullanmaya başladı. Kısa sürede dünya geneline yayılan Facebook, günümüzde herkesçe en çok kullanılan sosyal medya paylaşım platformudur. Metinlerden fotoğraflara, videolardan reklamlara, beğenilerden paylaşımlara kadar oldukça geniş bir hizmet anlayışı içerisindedir.

Facebook Müşteri Hizmetleri

Ancak maalesef ki Facebook 444 lü müşteri hizmetleri numarası veya Facebook iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak Facebook; müşterilerine mail adresi üzerinden destek sunmaktadır. Aşağıda paylaştığımız Facebook e-posta adresi üzerinden Facebook ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunu bildirebilir; çözüm için yol kat edebilirsiniz.

Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz Facebook çağrı merkezi kurulmamıştır.

Facebook İletişim Mail Adresi
Facebook yardım merkezi üzerinden iletilerinizi; Facebook ekibine kolayca iletebilirsiniz.

Facebook Yardım Merkezi
https://tr-tr.facebook.com/help/

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Bershka Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusu da ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku