Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Instagram 2010 yılının Ekim ayında kurulan bir sosyal medya platformudur. Bu platform üzerinde fotoğraf ve video paylaşılabilirken aynı zamanda hikaye oluşturulabilmektedir. Kullanıcılarına çekmiş olduğu fotoğraf üzerinde efekt ve filtre kullanma imkanı vermekte ayrıca Instagram’ın da dahil olduğu, sosyal medya servislerinde paylaşma olanağı sağlamaktadır.

Instagram Hakkında

Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram, 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alınmıştır. Günümüz itibari ile Facebook’tan sonra gelen en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Fotoğrafları bir kare şekline sınırlandırmak yerine ve cep telefonu kameralarında kullanılanın aksine 4:3’lük çerçeve oranı ile İnstagram belirgin özellikleri ile her daim kullanıcılarına özgür çerçeve oranı vermektedir.

Sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşım yapma uygulaması olan Instagram, 2010’ un ekim ayında kurulmuştur. Kullanıcılar, çektikleri tüm fotoğrafları “dijital filtre” ile Instagram’ da dahil tüm sosyal medya araçlarında paylaşabiliyor. Bir diğer sosyal medya platformu Facebook tarafından 2012’ nin nisan ayında tam 1 milyar dolar gibi bir rakamla satın alınmıştır. Instagram, Facebook tarafından alınmadan önce toplam 30 milyon kullanıcıya hizmet verirken, 2017 eylül ayında 800 milyon kullanıcıyı geçmeyi başarmıştır.

Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi uluslararası ölçekte dijital bir hizmet platformu olduğundan yoğun kullanıcıya doğrudan destek sağlayacak Instagram müşteri hizmetleri bulunmuyor. Kullanıcılar bunun yerine Instagram Destek sayfasından işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Instagram Müşteri Hizmetleri

Ancak maalesef ki Instagram 444 lü müşteri hizmetleri numarası veya Instagram iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak Instagram; müşterilerine mail adresi üzerinden destek sunmaktadır. Aşağıda paylaştığımız Instagram e-posta adresi üzerinden Instagram ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunu bildirebilir; çözüm için yol katedebilirsiniz.

Instagram Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz Instagram çağrı merkezi kurulmamıştır.

Instagram İletişim Mail Adresi
Instagram Yardım Merkezi üzerinden destek alabilirsiniz.

Instagram Yardım Merkezi
https://help.instagram.com/

Instagram Giriş Yapılamıyor Hata Çözümü
https://help.instagram.com/1068717813216421

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum
https://help.instagram.com/1645522102409931

Instagram Şifre Yenileme Maili Gelmiyor
https://help.instagram.com/409847499070242

Instagram Hesap Şikayet Etme / hesap Kapattırma
https://www.facebook.com/help/instagram/contact/383679321740945

Instagram Hesabım Kapandı
https://help.instagram.com/

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusu da ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku