Martı Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sena Öktem ve Oğuz Alper Öktem tarafından 2019 yılının başlarında İstanbul merkezli olarak kurulan MARTI; akıllı telefonunuzla saniyeler içerisinde elektrikli scooter kiralayabileceğiniz bir girişimdir. İstanbul’da hizmet veren MARTI’nın kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu yazıda ise sizlere MARTI müşteri hizmetleri telefon numarası ve irtibat kurabileceğiniz tüm MARTI iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

MARTI Uygulaması Hakkında

MARTI Scooter’ları İstanbul’un her yerinde görebilirsiniz. Türk yazılımcılar ve mühendisler tarafından geliştirilen MARTI; sadece mobil uygulamasını kullanarak scooter kiralamanıza olanak sağlamakta. Yolculuğa ilk başladığınız anda 1.99 TL ile ücretlendirilen MARTI ile her geçen 1 dakika için sadece 0.59 TL ödüyorsunuz. MARTI Scooter’ları bırakmanız için herhangi bir yer koşulu yok.

Yolculuğa başlamadan önce MARTI kiralarken telefonunuzdaki MARTI uygulamasından size en yakın müsait MARTI’ları görüntüleyebilirsiniz. Size uygun MARTI’yı bulduktan sonra ise uygulama içerisinden kiralamak istediğinize dair onay vermeniz gerekir, onayın ardından MARTI sizden scooter üzerinde yer alan QR kodu okutmanızı ister ve ardından kilitler açılır. MARTI’yı teslim etmek için herhangi bir yer zorunluluğu bulunmuyor. İstanbul içerisinde bulunan herhangi bir yere dilediğiniz gibi kilitleyip bırakabilirsiniz.

Martı Müşteri Hizmeti

Kiralamalar veya yolculuk esnasında bir takım problemlerle karşılaşmanız olası. Ancak maalesef ki MARTI 444 lü müşteri hizmetleri numarası veya MARTI iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak MARTI; müşterilerine mail adresi üzerinden destek sunmaktadır. Aşağıda paylaştığımız MARTI e-posta adresi üzerinden MARTI ile iletişime geçerek yaşadığınız sorunu bildirebilir; çözüm için yol kat edebilirsiniz.

MARTI Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Henüz MARTI çağrı merkezi kurulmamıştır.

MARTI İletişim Mail Adresi
destek@marti.tech

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusu da ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku