Peşinatsız Senetle Uzun Vadeli Telefon Satan Firmalar

Peşinatsız senetle uzun vadeli telefon satan firmalar listemizde, kredi kartı yerine elden senetle cep telefonu alabileceğiniz yerleri 2021 yılı güncel listesi

En uzun vadeli telefon satışlarında, hem hiçbir şekilde peşinat ödenmemekte, hem de senet yapılarak kredi çekme gibi durumlardan kurtulunmaktadır. Kredi kartsız ve taksit imkanları sunarak müşterilerine telefon satışı gerçekleştiren firmaların başında, Evkur ve Arçelik gelmektedir.

Elden cep telefonu alımlarında ayrıca, elden taksit ödeme yöntemi de oldukça sık kullanılan bir yöntemdir. Kredi kartı kullanmayan veya kredi kartlarında cep telefonu alacak kadar limit olmayan kişiler bu yöntemleri kullanarak, kendilerine cep telefonu alabilmektedirler.

Hiçbir Peşinat Ödemeden Senetle Cep Telefonu Satın Alımı

Peşinatsız senetle ve en uzun vadeli cep telefonu satışlarıyla, insanlar hayallerindeki telefona ulaşabilmektedirler.

Geçtiğimiz yıllarda mevcut hükümet tarafından getirilen kısıtlamadan dolayı, insanlar kredi kartlarına taksitle cep telefonu satın alma işlemi gerçekleştiremiyorlardı. Sadece şirketlere ait olan ve Business özelliğine sahip kredi kartlarıyla, cep telefonu satın alınabilmekteydi.

Son yapılan düzenlemeyle birlikte ise, artık tüm kredi kartlarına cep telefonu alımlarında kredi kartına taksit imkanı doğmuştur. 3500₺ ve üzerinde bir fiyata sahip olan cep telefonları için, yıl sonuna kadar olacak şekilde, 12 aylık bir taksit yapabilme imkanı doğmuştur.

Kredi kartı yasağının kalkması, kredi kartlarında bu tutarlarda limit olanlar için oldukça avantajlı bir durumdur. Ancak, bu tutarda limitlere sahip olmayanlar, senetle cep telefonu alımı araştırması gerçekleştirmektedirler. Kredi kartı kullanmayan veya kredi kartlarında 3500₺ ve üzerinde limit olmayan kişiler, hiçbir peşinat ödemeden ve senetle cep telefonu alma seçeneklerini değerlendirmektedirler.

Senetle Cep Telefonu Alabilme İmkanı Sunan Firmalar

Bankalar tarafından insanların cep telefonu alabilmeleri adına kredi imkanları sunulabilmektedir. Ancak, bazı kişilerin kredi sicil notları düşük olduğundan dolayı, cep telefonu alabilmek için kredi çıkmamaktadır. Bu durumlar içinde, cep telefon satışı yapan firmalar tarafından alternatif yöntemler oluşturulmuştur.

Cep telefonu satan firmalar içerisinde müşterilerine senet yapabilme imkanı sunan mağazalar şu şekildedir:

  • Mutlu Evim
  • Beko
  • General Mobile
  • Evkur
  • Arçelik

Bu 5 firma, cep telefonu almak isteyen, ancak kredi kartına sahip olmayan veya kredi kartında limit olmayıp, kredi çekimi de gerçekleştiremeyen kişilere senetle ve hiçbir peşinat ödemeden cep telefonu satın işlemi gerçekleştirmektedir.

Arçelik mağazaları üzerinden senetle ve hiçbir peşinat ödemeden cep telefonu alımı gerçekleştirilebilir. Kredi kartı kullanmayan veya 3500₺ ve üzeri limit olmayan kişiler, vadeli telefon alımı işlemlerini senetle gerçekleştirerek, hiçbir peşinat ödemeden ve kredi kartlarıyla uğraşmadan istedikleri cep telefonunu alabilirler.

Peşinatsız senetle cep telefonu alabileceğiniz firmaların 2021 güncel listesini bu yazıda sizlerle paylaştık. Bu firmaların dışında da her şehirde bulunan Evkur gibi firmalar vardır. Bunları da esnaflara sorarak ancak öğrenebilirsiniz.

Bu yazımız dışında ayrıca En İyi Orta Boy Akıllı Telefonlar başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku