Pull and Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

New Wear, S.A. ismi ile İspanya’da 1986 yılında kurulan Pull and Bear; dünyadaki giyim sektöründe hizmet veren en büyük markalardan birisidir. 1991 yılında ismini Pull & Bear olarak değiştiren firmanın bugün dünyanın neredeyse her ülkesinde toplamda 1000’i aşkın aktif mağazası bulunmaktadır. Bu içeriğimizde ise sizlere Pull and Bear müşteri hizmetleri telefon numarası ve firmaya ulaşabileceğiniz tüm Pull and Bear iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Pull and Bear Hakkında

Türkiye’de de aktif olarak satışlarını hızla sürdüren Pull and Bear 4000 binden fazla çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine dayalı satış politikasını benimseyen Pull and Bear; yapmış olduğu tasarımlarla daha çok 17-25 yaş arası genç kitleye hitap eden bir giyim markasıdır. Dünya çapında tasarımları ve ürünleri sevilerek kullanılmaktadır.

Pull and Bear internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde bir takım ödeme veya teslimat problemleri yaşanabilmektedir. Ya da Pull and Bear mağazalarından yapılan alışverişlerde bir takım problemlerle karşılaşılabilmektedir. Bu tür sorunların hızla çözüme kavuşması için Pull and Bear 0850 li çağrı merkezi numarası kurulmuştur. Pull and Bear müşteri temsilcisi aracılığıyla probleminizi detaylı bir şekilde yetkililere bildirebilir; çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Pull and Bear Müşteri Hizmetleri

Pull and Bear müşteri hizmetleri hafta içi yani Pazartesi Cuma arası saat 8:30’dan 00:00’a, haftasonu ise sadece Cumartesi günü saat 10:00’dan 22:00’ye kadar hizmet vermektedir.

Pull and Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
08502825004
00800448821219

Ayrıca Pull and Bear canlı destek üzerinden de sorununuzu bildirebilirsiniz.

Pull and Bear Canlı Destek
https://www.pullandbear.com/tr/page/contact.html

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Zara Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusu da ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku