Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Güney Kore, Seul merkezli olarak 1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulan Samsung; çok uluslu ve pek çok sektörde hizmet veren bir şirketler grubudur. Samsung isminin anlamı sınırsız, büyük ve güçlü olarak bilinir. Günümüzde Samsung’un pazar payının en yüksek olduğu şirket grubu ise Samsung Electronics’dir. Bu yazımızda sizlere Samsung müşteri hizmetleri telefon numarası ve irtibat kurabileceğiniz tüm Samsung iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Samsung Hakkında

Samsung’un ilk kurulduğu yıllarda vermiş olduğu hizmet; kurutulmuş meyve, sebze ve balık gibi gıda maddelerini satmak idi. Yıllar geçtikçe başarasını katlayan Samsung; gıda üretimi için makine üretimlerine ve geliştirmelerine başladı. 1970’li yılların sonuna gelindiğinde Samsung; ağır sanayi sektöründe en büyük söz sahiplerinden birisi oldu.

Yıllar geçtikçe gelen ekonomik krizlere rağmen hiçbir kaybı olmadan yoluna devam eden Samsung; ağır sanayi teknoloji sektöründen sonra tüketici elektroniği konusunda uzmanlaşmıştır. Günümüzde akıllı telefonlar, televizyonlar, bulaşık & çamaşır makineleri, buzdolapları gibi pek çok tüketici elektroniği ürün grubunda ürünlerini üretmekte, geliştirmekte ve satışını üstlenmektedir.

2012 yılının sonlarına doğru akıllı telefon piyasasının iyice yaygınlaşması, Samsung’un kullanıcı odaklı olarak yüksek özelliklere sahip cihazlarını uygun fiyatları ile müşterileriyle buluşturması, müşteri memnuniyetine dayalı politikası, satış sonrası desteği gibi pek çok husus sayesinde akıllı telefon pazarında lider konuma gelmiştir.

Samsung Çağrı Merkezi

Dünyada milyonlarca kişinin evine bir şekilde giren Samsung; her ne kadar kendini her gün geliştirse de her elektronik eşyalarda olduğu gibi kullanıcılar bir takım problemlerle karşılaşabilmektedir. Müşterilerinin soru ve sorunlarına daha yakından ilgilenebilmek, sorunlara daha hızlı çözüm sunabilmek adına Samsung 444 lü çağrı merkezi numarası aktif edilmiştir. Bu numara üzerinden Samsung müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilir; satın almış olduğunuz ürününüz ile ilgili yaşadığınız sorunu bildirebilir, satın almayı düşündüğünüz ürün hakkında bilgi alabilir, size en yakın teknik servis adreslerini öğrenebilirsiniz.

Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 77 11 (08:00 – 20:00 saatleri arasında aktiftir.)

Ayrıca Samsung’a iletişim formu ve Samsung mail adresi üzerinden de ulaşmanız mümkün.

Samsung İletişim Mail Adresi
https://www.samsung.com/tr/info/contactus/#none

Samsung İletişim Formu
https://www.samsung.com/tr/info/contactus/#none

Samsung Canlı Destek Hattı
http://livechat.support.samsung.com/CUSTOMER/TR

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Yalı Spor Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası  konusu da ilginizi çekebili

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku