Trendyol Maaşları Nasıl? Verilen Yan Haklar Nelerdir?

Trendyol maaşları nasıl? 2021 Güncel araçlı kurye maaşları ve Trendyol çalışan maaşları ile Trendyol’da çalışanlara verilen yan haklar nelerdir?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol,  10 binden fazla personeli bünyesinde barındırmaktadır. Son zamanlarda pek çok işe alım gerçekleştiren Trendyol, çalışanlarına oldukça iyi ücretler ödemektedir. Temizlik işçisinden, mühendisine, araçlı kurye çalışanından, pazarlama müdürüne kadar pek çok iş kolundan personel alımı yapan Trendyol’un ne kadar maaş ödediği merak konusudur. Peki Trendyol, bünyesindeki çalışanlara ne kadar maaş ödüyor?

Trendyol’da Maaşlar İyi Mi?

Trendyol, kurumsal bir firma olduğundan maaşlar piyasa seviyesindedir diyebiliriz. Genel olarak ortalama bir personelin özel sektörde kazandığı paraların yüzde 10-20 üstünü ödüyor Trendyol. Tabi çalışma deneyimine göre değişiyor, örneğin uzun süre çalışma tecrübesi olan biri, statüsü ne olursa olsun 4.000 TL’den az maaş almıyor.

Trendyol’da Verilen Yan Haklar Nelerdir?

Trendyol’da çalışanlar, yemek ve yol parası almaktadır, tabi bu haklar sadece tam zamanlı çalışanlar için. Her yerde olduğu gibi, yıllık ve haftalık izin hakkınız, Trendyol’da da vardır. Üst düzey çalışanlar, yıllık temettü yani kardan pay ödemesi alırlar, bu her yıl iki ya da üç maaş şeklinde ödenebilir. Trendyol’da çalışan herkes sağlık ve emeklilik sigortasına tabi olarak hizmet verir. Trendyol firması, sizin adınıza her yıl 1 maaşınız kadar emeklilik ikramiyesi biriktirmektedir, örneğin 40 yıl çalıştıktan sonra emekli olacak biri, en son aldığı brüt maaşın 40 katı kadar ikramiye ile emekli olur.

  • Yemek Ödemesi
  • Yol Ödemesi
  • Emeklilik Planı
  • Sağlık Sigortası
  • Emeklilik İkramiyesi
  • Yıllık Kardan Pay ( kısıtlı pozisyonlar için)
  • Yıllık İzin Hakkı
  • Haftalık İzin Hakkı
  • İkramiyeler ( kısıtlı pozisyonlar için)

Trendyol, tam zamanlı çalışanlara, yol, yemek parası ödüyor.

Trendyol Maaşları

Trendyol maaşları 2021 yılında ortalama verilere göre alttaki gibidir. En çok merak edilen çalışan maaşları arasında yer alan araçlı kurye maaşları çalışma süresine göre değişiklik gösterirken, diğer Trendyol çalışan maaşları ise Kariyer.net, Indeed gibi sitelere gelen çalışanların yorumlarına göre kıstas alınmıştır.

Trendyol Mühendis Maaşları

Trendyol’da işe başlayan mühendisler, tecrübelerine göre maaş alıyor. Yeni başlamış bir mühendis genelde 3,500 lira alırken, 5 yıl deneyimli bir mühendis ise 6500 lira civarı maaş almaktadır. 10-15 yıl deneyimli mühendis maaşları 9000 ile 12000 TL arası değişmektedir.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Trendyol’da çalışan araçlı kuryeler ortalama 5 bin lira ile 9 bin lira arası para kazanıyor. Araçlı kuryeler haftada 40 saat ile 72 saat arası mesai yapıyor.

Trendyol Temizlik İşçisi

Sigortalı olarak haftada 45 saat çalışan temizlik işçileri, sahip oldukları deneyime göre maaş alıyor. Yeni başlamış bir temizlik işçisi 3000 lira kazanırken, 5 yıl deneyimli olanı 3500 lira, 10 yıl deneyimli olanı ise 4000 lira maaş almaktadır.

Trendyol Satış Müdürü Maaşları

Yeni terfi almış bir satış müdürü Trendyol’dan ortalama 11.000 TL civarı bir maaş teklifi almaktadır. 5-6 yıl deneyimli bir satış müdürü maaşı ise 14.000 TL ile 16.000 TL arası değişir. 10-15 yıl deneyimli ve büyük firmalarda çalışmış müdürler 20.000 TL ile 30.000 TL arası maaş alır.

Trendyol İnsan Kaynakları Müdürü Maaşları

İnsan Kaynakları Müdürü, en az 8000 TL maaş teklifi almaktadır. 5 yıl deneyimli olanlar yaklaşık 12 bin TL, 10 yıl deneyimli olanlar ise 16 bin-18 bin TL arası maaş alır.

Trendyol Stajyer Maaşları

Yeni başlamış ve iş öğrenme amaçlı çalışan stajyerler 1.500 TL ile 2.000 TL arası maaş alıyorlar.

Trendyol Teknisyen Maaşları

Teknisyenler en az 4.000 TL maaş almaktadır. Yaklaşık 10 yıl deneyimli bir teknisyen, ortalama 7.000 TL ile 8.000 TL arası maaş teklifi alıyor.

Trendyol Çağrı Merkezi Çalışanı Maaşları

Çağrı merkezinde çalışma deneyimi olmayan personeller 2.800 TL ile işe başlarken, 5 yıl deneyimi olanlar 3.500 TL ile 4.000 TL arası maaş alıyor.

Trendyol Pazarlama Müdürü Maaşları

Yeni terfi almış bir pazarlama müdürü ortalama 10 bin TL teklif alırken, 10 yıl deneyimli bir pazarlama müdürü yaklaşık 20 bin TL teklif alıyor.

Trendyol Veri Giriş Elemanı

Veri giriş elemanları trendyol firmasından 3 bin 500 TL civarı teklif almaktadır.

Trendyol maaşları hakkında 2021 güncel bilgilere yazdığımız bu konuda birçok pozisyon için günümüz koşullarında ödenen maaşları ve çalışanlara verilen yan hakları detaylı olarak anlattık. Ayrıca sitede daha önce yerdiğimiz Kabin Memuru Nasıl Olunur? Kabin Memuru Maaşları konumuzda da kabin memuru maaşlarını görebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 7 Ortalama: 3.7]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku