Zara Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından 1975 yılında İsviçre’de kurulan Zara; dünyanın en büyük tekstil firmalarından birisidir. Inditex grubuna bağlı olan Zara’nın tasarımları ve ürünleri milyonlarca kişi tarafından sevilmekte, günlük hayatta sıkça kullanılmaktadır. Bu yazıda ise sizlere ZARA müşteri hizmetleri iletişim numarası ve ulaşım sağlayabileceğiniz tüm ZARA iletişim bilgileri detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Zara Markası Hakkında

Dünya genelinde toplam 93 ülkede varlığını sürdüren Zara’nın 3000’i aşkın mağazası bulunmaktadır. Türkiye’de 42 mağazası bulunan Zara; dünyanın en büyük 3 tekstil markalarından birisidir. Inditex grubunun en büyük şirketi olarak ön plana çıkar.

Zara’nın alt markaları ve ürün gruplarının tanımı şu şekildedir; Zara Woman (Ana koleksiyon, kadınlar için), Zara Studio (Alt koleksiyon, kadınlar için sıra dışı kesimler ve yüksek kaliteli malzemeler), Zara Man (Ana koleksiyon, erkekler için) Zara TRF (Uygun fiyatlar, bayanlar ve genç kızlar için), Zara Basic (Alt koleksiyon, kadınlar ve erkekler için temel kıyafetler), Zara Kids (Çocuk giyimi, yeni doğan ve çocuklar için), Zara Kids Studio (Alt koleksiyon, çocuklar için), Zara Home (Ev koleksiyonu, ev aksesuarları ile).

Zara Çağrı Merkezi

ZARA internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde bir takım ödeme veya teslimat problemleri yaşanabilmektedir. Ya da ZARA mağazalarından yapılan alışverişlerde bir takım problemlerle karşılaşılabilmektedir. Bu tür sorunların hızla çözüme kavuşması için ZARA 444 lü çağrı merkezi numarası kurulmuştur. ZARA müşteri temsilcisi aracılığıyla probleminizi detaylı bir şekilde yetkililere bildirebilir; çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

ZARA müşteri hizmetleri hafta içi yani Pazartesi Cuma arası saat 8:30’dan 00:00’a, haftasonu ise sadece Cumartesi günü saat 10:00’dan 22:00’ye kadar hizmet vermektedir.

ZARA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 59 52
0 800 211 10 02

Ayrıca ZARA canlı destek üzerinden de sorununuzu bildirebilirsiniz.

ZARA Canlı Destek
https://www.zara.com/tr/tr/contact?v1=11113

Müşteri hizmetleri telefon numaralarını verdiğimiz sitemizde daha önce paylaştığımız Bigo Live Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusu da ilginizi çekebilir.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku